Anasayfa > Temizlik Hizmetleri > Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik; fabrika, imalathaneler, sanayi siteleri, atölyeler, depolar gibi alanlarda verilen temizlik hizmeti türüdür. Ortamda bulunan makinelere, ekipmanlara veya malzemelerin cinsine göre iş güvenliği noktasında gerekli bilgiler toplandıktan sonra hazırlıklı olarak ilgili konuda uzman personel veya ekip ile temizlik işlemi yapılmalıdır.
Endüstriyel Temizlik, Fabrika Temizliği, Atölye Temizliği, Depo Temizliği, Sanayi Temizliği gibi temizlik hizmetleri, uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafından titizlikle yapılmakta ve ekonomik profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

My Grup Temizlik olarak, Endüstriyel Temizliği diğer temizlik hizmetlerimizde de olduğu gibi alanında profesyonel ekibimiz ile yüksek standarlara uygun endüstriyel temizlik ürünleri ve kullandığımız ekipmanların tamamı şirketimize ait olmak üzere sunmaktayız. Endüstriyel temizlik işlerinizi bizlere verdiğinizde ilk temizliğini nasıl detaylı, titiz ve hijyenik olarak yapıyorsak, diğer geldiğimiz günlerde de, temizliği ilk gün ki gibi detaylı, titiz ve hijyenik olarak yapmaktayız.

Endüstriyel Temizlik hizmetini verdiğimiz ilçelerden bir kısmı aşağıda listelenmiş olup cazip fiyatlarımızdan yararlanmanız için arayınız. İletişim Sayfamız

Kadıköy, Ataşehir, Beykoz, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla Endüstriyel Temizlik, Gebze Endüstriyel Temizlik, Darıca Fabrika Temizliği, Dilovası Fabrika Temizliği, Ümraniye Endüstriyel Temizlik, Üsküdar, Çekmeköy ve İstanbul Anadolu Yakası Endüstriyel Temizlik, Endüstriyel Temizleme Servisi, Endüstriyel Temizlik Şirketi, Fabrika Temizlik, Depo Temizlik, Sanayi Temizlik, Endüstriyel Temizlik Servisi, Servisi, Şirketi, Servis Hizmeti vermekteyiz.


apartman temizliği
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
apartman temizliği
 ekonomik ve profesyonel temizlikle tanışarak mutlu müşterilerimiz arasına girmek için

Yukarı Çık
Tıkla, Ara, Fiyat Al
Mesaj Yaz