Anasayfa > My Grup Temizlik HizmetleriMy Grup Temizlik Hizmetleri

My Grup Temizlik olarak müşterilerimize her alanda titiz, hijyenik, ekonomik ve profesyonel temizlik hizmetini sunarak müşterilerimizi mutlu etmek hedefi ile 2008’de yola çıktık. Geçen her yılda sektörümüz ile ilgili teknolojik ve kimyasal gelişmeleri yakından takip ederek, hem sağlıklı hem kaliteli ürünler ve araçlar noktasında kendimizi geliştirip edindiğimiz tecrübeleri sizlerle buluşturmaktayız.

Uzman tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz ile uygun ve ekonomik fiyata, profesyonel, titiz ve hijyenik temizliği siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Özellikle İstanbul’un anadolu yakasında , İstanbul Temizlik Şirketi olmak üzere, avrupa yakası, Gebze ve Dilovası bölgeleri de dahil olmak üzere geniş bir alanda servis araçlarımızla temizlik hizmetimizi devam ettirmekteyiz.

Açık veya kapalı tüm alan, mekan veya yüzeylerde temizlik hizmeti vermekle beraber kurumsal ve bireysel temizlik olmak üzere, iş yeri, apartman, ev, daire, dış cephe, cam yüzeyler,  inşaat, endüstriyel, fabrika, duvar, tavan, yer yüzeyler, villa, okul, cami, banka, otel, alışveriş merkezi, hastane gibi gibi alanlar başta olmak üzere hijyenik, titiz ve profesyonel temizlik hizmetleri güler yüzlü personelimiz ve ekonomik fiyatlarımızla sizlere ulaştırmaktayız. Bu temizlik hizmetimizi periyodik temizlik olarak uygulayarak daha da ekonomik ve daha etkin sonuçlar elde edilebilmektedir. Temizlik Şirketi

Fiyat almak için arayın !!!

ekonomik ve profesyonel temizlikle tanışarak mutlu müşterilerimiz arasına girmek için

Yukarı Çık
Tıkla, Ara, Fiyat Al
Mesaj Yaz