Anasayfa > Temizlik Hizmetleri > Halı Koltuk Temizliği

Halı Koltuk Temizliği

Halı ve Koltuk Temizliği sağlıklı yaşam için çok önemli olmakla beraber kendiniz bu temizliği silerek yaptığınızda kiri ve tozları sadece gizlemiş olursunuz. Halı ve koltuklarınızın kuruması gerçekleştiğinde tekrar eski haline gelmekte ve ne yazık ki bu tozları soluyarak hastalıklara davetiye çıkarmış olunmaktadır. Aslında bu temizliğin vakumlama ile kumaşa veya halıya zarar vermeyecek antibakteriyel kimyasal maddeler ile yapılması gerekmektedir.

Koltuk Takımı Temizliğini evinizde kumaşa uygun koltuk temizleme ürünleri kullanarak tecrübeli personelimiz ile ekonomik fiyatlara, profesyonel ve hijyenik olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Koltuk takımınız veya koltuklarınız ilk alındığı gibi tertemiz olmaktadır.

Halı Yıkama ise, halınız, kiliminiz evinizden alınarak toz alma makinelerinden geçirildikten sonra halınıza zarar vermeyecek temizlik ürünleri ile yıkanır. Hijyen sağlandıktan sonra kurutma makinelerinden geçirilir böylelikle halılarınız yıkamadan sonra dış ortama maruz bırakılmaz. Son olarak poşetlenip evinize teslim edilir.

My Grup Temizlik olarak, Halı ve Koltuk Temizliğini diğer temizlik hizmetlerimizde de olduğu gibi alanında profesyonel ekibimiz ile yüksek standarlara uygun Halı ve Koltuk temizlik ürünleri ve kullandığımız ekipmanların tamamı şirketimize ait olmak üzere sunmaktayız. Halı ve Koltuk Temizlik hizmetini verdiğimiz ilçelerden bazıları aşağıda yer almakta olup uygun fiyatlarımız ile tanışmak ve FİYAT ALMAK için arayınız.

Kadıköy Koltuk Temizliği, Ataşehir Koltuk Temizliği, Beykoz, Kartal Koltuk Temizliği, Maltepe Koltuk Temizliği, Pendik Koltuk Temizliği, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy ve İstanbul Anadolu Yakası Koltuk Temizliği, Koltuk Temizleme Servisi, Koltuk Temizliği Şirketi, Koltuk Temizliği Servisi, Halı Yıkama, Halı Yıkama Servisi, Halı Yıkama Şirketi, Servisi, Şirketi, Servis Hizmeti vermekteyiz.


apartman temizliği
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
apartman temizliği
 ekonomik ve profesyonel temizlikle tanışarak mutlu müşterilerimiz arasına girmek için

Yukarı Çık
Tıkla, Ara, Fiyat Al
Mesaj Yaz