Anasayfa > Temizlik Hizmetleri > İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği

İnşaat sonrası temizliği, kaba ve ince temizlik olarak ikiye ayırabiliriz. Boya yapılmadan önce tüm inşaatın bölümlerinin kaba temizliğinin yapılması ve boyadan sonra artık yaşanacak hale getirilmesi için gerekli olan ince temizliktir. Bazen ise yaşadığımız alanlarda tadilat ihtiyacı duyabiliriz. Tadilat sonrası temizlikte bu bölüme girmektedir. İnşaat sonrası temizliği veya tadilat temizliğini hem ekonomik hem titiz hem de profesyonel olarak müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz.

My Grup Temizlik olarak, İnşaat Temizliği ve tadilat temizliğini diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi deneyimli ekibimiz ile TSE standartlarında İnşaat temizlik ürünleri ve kullandığımız araçların tamamı firmamıza ait olmak üzere ekonomik, titiz ve profesyonel olarak yapmaktayız.

İnşaat Temizlik hizmeti ni verdiğimiz yerlerden bazıları aşağıda listelenmiş olup cazip fiyatlarımızdan yararlanmanız için arayınız ! FİYAT ALMAK İÇİN tıklayınızİletişim

Kadıköy İnşaat Temizliği, Ataşehir İnşaat Temizliği, Beykoz, Kartal İnşaat Temizliği, Maltepe İnşaat Temizliği, Pendik İnşaat Temizliği, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy ve İstanbul Anadolu Yakası İnşaat Temizliği, İnşaat Temizleme Servisi, İnşaat Temizlik Şirketi, İnşaat Temizlik Servisi, İnşaat Sonrası Temizlik, Servisi, Şirketi, Servis Hizmeti vermekteyiz.


apartman temizliği
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
 
apartman temizliği
 
apartman temizliği
 ekonomik ve profesyonel temizlikle tanışarak mutlu müşterilerimiz arasına girmek için

Yukarı Çık
Tıkla, Ara, Fiyat Al
Mesaj Yaz